Кошик
86 відгуків
Сан-Техно +
+380971445701
+380971445701
+380667358908

Змішувачі Welle (Німеччина)

Welle- це змішувачі виробництва компанії Die Zuberhore GmbH, Німеччина

 

Змішувачі Welle зроблені з латуні: корпус, вилив, ручки.

У змішувачах встановлені керамічні картриджі Sedal (Іспанія)

Для захисту змішувача від корозії на попередньо відшліфовану поверхню наносять нікельоване покриття товщиною 8 мкм.

Додаткове хромоване покриття товщиною 0,20 мкм надає блиск металевої поверхні змішувача.

 

Виробництво сертифіковане по системі якості ISO 9001:2000

Сертифікат NSF гарантія екологічності виробництва, безпеки та якості продукції.

Санітарно-епідеміологічний висновок України від 11.11.2011 р.

Гарантія на змішувачі Welle – 5 років.

Змішувачі Welle

Змішувачі для кухні Welle є відмінним прикладом справжньої німецької якості. Вони відрізняються не лише своєю практичністю, але і естетичним зовнішнім виглядом. Головною метою компанії є задоволення потреб споживачів, тому вона пропонує найширший асортимент моделей, представлений в інтернет-маназине СанТехно. Тут можна підібрати пристрій під будь-яку раковину і інтер'єр.

Вибір змішувачів від виробника Welle

Купуючи продукцію даного німецького бренду, потрібно враховувати:

  • Розмір і форму крана. При цьому враховують глибину і форму раковини. Компанія пропонує моделі з виливом найпопулярніших форм — U, S, J, C, діапазон обертання до 360 градусів.
  • Висоту крана. Високі варіанти забезпечують більшу маневреність і комфорт використання, але вони не завжди доречні. Хоча для двухчашевой мийки краще придбати недорого кухонний змішувач з висотою виливу більше 200 мм
  • Кількість важелів. Найбільш практичним і затребуваним вважається одноважільний варіант, який дозволяє контролювати температуру і силу струменя, наприклад, Welle Lorentz. Хоча і двохвентильні моделі, такі як Welle Amalia, відмінно доповнять вашу кухню і легко допоможуть налаштувати тиск, відгукуючись на дрібні дотику.

Велле также предлагает смесители на мойкус лейкой, цена подобных устройств немного выше, но удобство использования того стоит. Также в ассортименте можно найти трехходовые модели, позволяющие одновременно подавать водопроводную и отфильтрованную воду, не загромождая пространство мойки дополнительным оборудованием. Вода при этом не смешивается и идёт двумя каналами. 

Смесители Велле в интернет-магазине сантехники Сан-Техно

У нас можна вигідно придбати німецькі змішувачі для кухні з гарантією 5 років. Багатий вибір дозволяє кожному підібрати виріб, який найкраще впишеться в інтер'єр його кухні.